بین مطالب وب سایت جستجو کنید
     
admin
12:55 ب.ظ
1392/01/1

این گونه که مشخص است یوبی‌سافت نمی‌خواهد برای نسخه بعدی «فارکرای» مانند نسخه‌ی دوم و سوم فاصله‌ای چهار ساله وجود داشته باشد. «فارکرای ۲» در سال ۲۰۰۸ و «فارکرای ۳» در ۲۰۱۲ منتشر شد.

تا حالا دیوونگی رو برات معنی کردم؟ دیوونگی یعنی این که ۴ سال ملت رو منتظر نگه داری واسه یه بازی!

مدیر عامل یوبی سافت یعنی آقای “Yves Guillemot” این گونه اعلام کرد:

“طرفداران این سری مجبور به انتظار چهار ساله برای نسخه بعدی این بازی نیستند.”

Guillemot عقیده دارد “Far Cry 3″ خیلی بهتر از تفکر آن‌ها نسبت به این بازی عمل کرد. این نسخه توانست ۴٫۵ میلیون نسخه فروش داشته باشد. وی همچنین معتقد است که پس از نسخه‌ی دوم با انتشار “Far Cry 3″ سود زیادی نصیب یوبی سافت شده و دلیل آن را هم گیم پلی خاص این بازی می‌داند و فکر می‌کند نسخه‌ی بعدی نیز با چنین گیم پلی‌ای روانه‌ی بازار خواهد شد.

دو بازی «فارکرای ۳» و «فرقه ی اساسین ۳» توانستند ۲۳ درصد سود یوبی سافت را نسبت به سال ۲۰۱۱ افزایش دهند.:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:55 ب.ظ
1391/12/30

بازی «Metal Gear Rising: Revengeance» که تقریبا یک ماه تا عرضه اش مانده اولین نقد خود را از مجله GamesTM UK دریافت کرد. این بازی که آخرین بازی ساخته شده توسط استدیو پلتینیوم گیمز است توانست نمره ۹/۱۰ رو از این مجله به خودش اختصاص دهد.

در این نقد بیش از هرچیز گیم پلی بازی تحسین شده است تا آنجا که این بازی را “تقریبا بهترین متال گیر عرضه شده در این نسل” نامید!

طبق گفته GamesTM گیم پلی بازی حدود ۶ تا ۸ ساعت است و ماموریت های VR هم می تواند زمان گبم پلی را بیشتر کند.:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:53 ب.ظ
1391/12/29

بازی «بیگانگان: تفنگ‌داران استعماری دریایی» راس ساعت ۱۲ امشب به انتشار جهانی رسید و اولین امتیاز آن نیز اعلام شد. البته لازم به ذکر است فردا نمرات دیگر منتقدان هم منتشر خواهد شد.

 

اولین نقد بر بازی جدید استودیوی “گیرباکس” تحت عنوان «بیگانگان: تفنگ‌داران دریایی» از سوی مجله‌ی “گیمزتی‌ام” منتشر شده است. این امتیاز ۴ از ۱۰ را نشان می‌دهد که گویا بازی مورد نظر انتظارات را برآورده نکرده است. منتقد این مجله درباره‌ی مشکلات بازی می‌گوید عملکرد بازی بسیار ضعیف است و بخش تیراندازی بسیار زود خسته‌کننده می‌شود. تمام المان‌هایی که برای جذاب‌ شدن بازی به‌کار رفته کاملا دم‌دستی و سطحی هستند. انیمیشن‌ها خشک و مراحل مبارزات به‌شدت شلخته و بی‌روح و یک‌نواخت جلوه می‌کند.:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:53 ب.ظ
1391/12/28

سازنده عنوان اول شخص «ریج» یعنی شرکت “ID” به طور رسمی کیت ابزار ساخت عنوان Rage را در شبکه استیم قرار داد تا مشترکان علاقه مند بتوانند نهایت استفاده را از ان ببرند.

این کیت به کاربران اجازه می دهد دنیایی همانند دنیای بازی «ریج» , نقشه های وسیع را بسازند. این کیت ارائه شده تقریبا اندازه موتورگرافیکی “idTech 5 Engine” به کاربران کمک می کند.

حجم این کیت ارائه شده در استیم +۳۵ گیگابایت است. اقای «جان کارمک» مغز متفکر “ID Software” در این مورد اعلام کرده است:

“کار با کیت ارائه شده به هیچ وجه اسان نیست و شما نمی توانید به راحتی با ان کار کنید اما می تواند روند ساخت بازی  را به راحتی از نزدیک به شما نشان دهد.”

در ضمن اعلام شده است این کیت بسیار پیچیده است و کار با ان مشکل است. به کسانی توصیه می شود که به صورت تخصصی تجربه کار با این جور ابزار را داشته اند.:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:52 ب.ظ
1391/12/27

ناشر بازی گفته است که “چالش های” توسعه بازی و تلاش های ضعیف در بازار یابی باعث شده که «رزیدنت اویل ۶» به فروش دلخواهشان دست پیدا نکند!


ادامه مطلب

:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:51 ب.ظ
1391/12/26

یوبی سافت امروز تاریخ رسمی عرضه قسمت‌های محتوای دانلودی جدید Assassin’s Creed III با نام «ظلم پادشاه واشنگتن» را مشخص کرد.
این محتوای دانلودی با نام کامل انگلیسی “The Tyranny of King Washington” در سه قسمت و برای بخش تک نفره بازی منتشر خواهد شد. داستان این محتوا مربوط به داستان قدرتمند شدن و به تاج نشستن جورج واشنگتن خواهد بود.

اولین قسمت با نام «رسوایی» ۱۹ فوریه منتشر خواهد شد. همچنین دو قستمت آینده با نام‌های «خیانت» و «رستگاری» به ترتیب در ۱۹ مارس و ۲۳ آوریل در دسترس خواهند بود.
این سه محتوای دانلودی با قیمت ۲۴۰۰ امتیاز مایکروسافت در شبکه Xbox Live , با قیمت $۲۹٫۹۹ در پلی استیشن ۳ و رایانه های شخصی و همچنین با قیمت هر قسمت $۹٫۹۹ یا ۸۰۰ پوینت برای Wii U قابل دسترسی خواهند بود.:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:50 ب.ظ
1391/12/25

عنوان بعدی از سری بازی های «اساسینز کرید» در یک دوره زمانی جدید اتفاق می افتد و قهرمانی جدید خواهد داشت. رییس شرکت «یوبیسافت» اقای Yves Guillemot اعلام کرده است “اساسینز کرید بعدی یک قهرمان جدید خواهد داشت, با یک تیم سازنده جدید ساخته خواهد شد و در یک بازه زمانی متفاوت اتفاق می اتفد. اینطور که اقای “Guillemot” اعلام کرده است یک جهش رو به جلو دیگر در انتظار نسخه جدید این سری است. لازم به ذکر است که این عنوان برای عرضه قبل از ماه اپریل سال ۲۰۱۴ برنامه ریزی شده است.

اقای Guillemot به سایت «ای جی ان» گفت:

“نکته مهم در مورد ساخت نسخه بعدی از این سری ساخته شدن بخش ها و مراحل متفاوت ان توسط چند تیم مجزا است که هر یک بر روی قسمتی از محصول کار می کنند و هر کدام چندین سال بر روی ان وقت صرف می کنند.”

اقای Guillemot حرفی در مورد تیم و استودیو جدید سازنده «اساسینز کرید» بعدی نزده است و همچنین مشخص نشده است که برای کنسول های نسل کنونی عرضه می شود یا برای کنسول های نسل بعد در راه است.

به زودی سایت معتبر «ای جی ان» با Yves Guillemot رییس شرکت «یوبی سافت» در مورد اینده این شرکت و برنامه ان بر روی کنسول های نسل بعد مصاحبه ای دارد.

همچنین اقای «گیلموت» اعلام کرده است عنوان بعدی از سری بازی های «فار کرای» نیز در اینده ای نزدیک عرضه می شود و بازیکنان نباید همانند نسخه سوم بازی چهار سال صبر کنند و نسخه بعدی زودتر از این ها عرضه می شود.:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:48 ب.ظ
1391/12/24


پس از اعلام تاریخ انتشار GTA V توسط Rockstar خبرهایی مبنی بر منتشر شدن این عنوان هم برای این نسل و هم برای نسل بعد بگوش میرسید. اما به عقیده ی مدیر و رئیس اجرایی شرکت Take Two آقای Strauss Zelnick شروع نسل بعد به میزان فروش GTA V آسیبی نمی رساند. او در پاسخ به این شایعات گفت: "فکر نمی کنم هیچ کدام از گیمر ها به امید اینکه در آینده نسخه بهتری از این بازی (در نسل بعد) منتشر شود اقدام به تجربه این عنوان بزرگ نکند. GTA V در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد و همه را متحیر خواهد کرد."

با اینکه Take Two چندی پیش تایید کرده بود که برنامه های ویژه ای برای نسل بعد در نظر دارد اما بازهم جواب واضحی مبنی بر انتشار GTA V برای کنسول های نسل بعد نداد.

GTA V در تاریخ 17 سپتامبر 2013 برای Xbox 360 و PS3 منتشر خواهد شد.انتشار نسخه های PC و Wii U هنوز تایید نشده.

منبع

:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:48 ب.ظ
1391/12/23

سازنده‌ی بازی «فضای مرده‌ی ۳» به طور رسمی از اولین محتوای اضافه‌ی این بازی، به نام «بیدار شده» پرده برداشت. این محتوای اضافه در اوایل ماه مارس باقیمت ۹٫۹۹ دلار برای نسخه‌های PC و PS3 و با ۸۰۰ امتیاز مایکروسافت برای Xbox 360، قابل خریداری خواهد بود.

به گفته‌ی ناشر این بازی، یعنی شرکت الکترونیک آرتز، این محتوای اضافه تاریکترین قسمت‌های بازی را داراست که در آن نبرد با نکرومورف‌ها بسیار ترسناک‌تر از قبل خواهد بود.

آقای Steve Papoutsis کارگردان ارشد استدیوی «ویزرال گیمز» در مورد این محتوای اضافه این گونه گفت:

“در این DLC گیمرها تاثیرگذارترین و ترسناک‌ترین محتوای موجود در این سری را تجربه خواهند کرد و قطعا آن را دوست خواهند داشت.”

عنوان فضای مرده ۳ که چندی پیش منتشر شده است با واکنش متفاوت منتقدان روبرو شده است. فروش این عنوان در جمعه آینده در بریتانیا آغاز خواهد شد.

 :: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:47 ب.ظ
1391/12/22
بازی ایرانی “قهرمانِ ما” که مدتی است توسط استودیوی بازی‌سازی آنو (Anu) ساخته می‌شود، برای اولین بار معرفی شد. این بازی در سبک ادونچر اشاره و کلیک است و با سبک هنری خاصی ساخته شده است.

داستان بازی در مورد اتفاقات عجیبی است که در شهر افتاده و موجودات زنده را تبدیل به موجودات پلیدی کرده است. قهرمان بازی که «جکی» نام دارد یک لوله‌بازکن ساده با خصوصیات اخلاقی خاص است و سعی دارد منشا این اتفاقات عجیب را پیدا کرده و آن را از نابود کند. جکی برای رسیدن به این هدف بایستی معماهای مختلف را حل کرده و هم‌چنین هر از گاهی دست به مبارزات اکشن بزند که در نوع خود برای یک بازی ادونچر قابل تحسین است. چندین شخصیت اصلی دیگر هم برای بازی طراحی شده که به پیشرفت روند داستان کمک می‌کنند.

این بازی برای عرضه در فصل تابستان برنامه‌ریزی شده است و علاوه بر رایانه‌های شخصی برای تبلت‌هایی که از سیستم عامل اندروید و iOS برخوردارند هم عرضه خواهد شد.
:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:47 ب.ظ
1391/12/21

با توجه به یک گزارش جدید از سوی egmnow کنسول نسل بعد مایکروسافت یعنی ایکس باکس بعدی به صورت همیشه انلاین کار می کند و به شکلی است که همیشه باید به اینترنت متصل باشید. از موارد دیگر در مورد این کنسول این است که بازی های دسته دوم بر روی ان اجرا نمی شوند, از دیسک های بلو-ری ۵۰ گیگابایتی استفاده می کند و همراه ان یک کینکت به روز شده نیز عرضه می شود.

یک منبع به مجله مشهور Edge گفته است کنسول نسل بعد مایکروسافت به صورت همیشه انلاین کار می کند اما هنوز هم بازی را می شود از خرده فروش ها تهیه کرد و بازی ها به صورت دیجیتالی عرضه نمی شوند. بازی های نسل بعد «ایکس باکس» بر روی دیسک های بلو-ری ۵۰ گیگابایتی عرضه می شوند و به همراه خود یک کد فعال سازی دارند.

همچنین این منبع اعلام کرده است کنسول بعدی «ایکس باکس» از پردازنده AMD eight-core x64 1.6GHz CPU پشتیبانی می کند و ۸ گیگابایت حافظه رم خواهد داشت.

و در اخر تایید شده است همراه این کنسول ورژن بعدی کینکت نیز عرضه می شود که واقعی تر و بازتاب پذیر تر است.

خیلی از سایت های معتبر عقیده دارند کنسول نسل بعدی سونی در تاریخ ۲۰ فبریه رونمایی می شود اما هنوز تاریخ دقیقی برای کنسول نسل بعدی مایکروسافت مشخص نشده است.:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:46 ب.ظ
1391/12/20
طبق خبر اعلام شده از Activition قسمت ۴ از سری بازی های Call Of Duty Modern Warfare همزمان با GTA V عرضه خواهد شد . Activition خود اعلام کرد که قرار است Call OF Duty متفاوت ساخته شود و این بازی می تواند بسیار پیشرفته تر از نسخه های قبل باشد
ادامه مطلب

:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:45 ب.ظ
1391/12/19

یکی از اعضای داخلی مایکروسافت نسبت به حرف‌های نیشدار در مورد نسل بعد سونی پاسخ داد. این فرد ناشناس گفت:

“جایزه ی برتری پلتفرم نسل آینده به کمپانی خواهد رسید که دوام بیشتری داشته باشد نه زرق و برق بیشتر”

او ادامه داد:

“پیروزی نصیب کسی می‌شود که تأثیر بیشتری بگذارد نه اینکه سر و صدای بیشتری ایجاد کند.”

یکی از اعضای داخلی سونی نیز اعلام کرده بود که کمپانی ما قصد پشت سرگذاشتن مایکروسافت در زمینه‌ی مواد اولیه (تجهیزات استفاده شده در کنسول) را ندارد. در گزارشات اخیر گفته شده بود که هر دو کنسول چیپ‌های گرافیک‌ یکسانی را دارا خواهند بود. این شخص گفته بود:

“پیروز جنگ کسی نیست که قویترین سیستم را بسازد.”

سونی بازی کننده‌ها را در تاریخ ۲۰ فوریه ساعت ۶ بعد از ظهر برای “دیدن آینده” برند پلی استیشن دعوت کرده است. اگر گزارش وال استریت ژورنال صحیح باشد، غروب آن روز کمپانی مراسمی برگزار می‌کند که در آن PS4 را رونمایی خواهد کرد.

با احترام به همه‌ی کاربران دنیای بازی؛ با صلاح‌دید مدیریت ارسال دیدگاه در این پست میسر نمی‌باشد. از ارسال دیدگاه مربوط به این بحث در سایر اخبار نیز جدا خودداری کنید.

منبع

:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:43 ب.ظ
1391/12/18

شعبه ورزشی شرکت EA یعنی “EA Sport” اعلام کرده است سری بازی های “Madden” یا به اصطلاح «فوتبال امریکایی» تا به این لحظه ۹۹ میلیون نسخه فروش داشته است و توانسته است ۳٫۷ میلیارد دلار برای شرکت EA سود به ارمغان بیاورد اما هنوز هیچ بازی در تاریخ “EA Sport” به اندازه سری بازی های FIFA فروش نداشته است چرا که تنها تا سال ۲۰۱۰ نزدیک ۱۰۰ میلیون نسخه فروش داشته است. امسال به این دلیل که ۲۵مین سالگرد این بازی است بجای این که اسم این بازی را ” Madden NFL 14 ” نامگذاری کنند این نسخه با نام ” Madden 25 ” شناخته می شود. با توجه به تریلری که هفته گذشته منتشر شد, این عنوان در تاریخ ۲۷ اگوست امسال برای کنسول های Xbox 360 و PS3 در سرتاسر جهان عرضه می شود. هنوز خبر از سایر پلتفرم ها مثل Wii U نیست.

در حال حاضر ” Madden 25 ” در استودیو EA Tiburon در حال ساخت است.:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
admin
12:43 ب.ظ
1391/12/17

خبردار شدیم که پس از مذاکره یکی از مدیران انجمن توتال وار فارسی با یکی از مدیران استدیوی the creative assembly مشخص شد که حکومت اشکانیان( پارت ها ) به احتمال ۹۰% قابل بازی نخواهند بود. و مدیر استدیو دلیل این امر را قوی و مطرح نبودن اشکانیان قلمداد کرده است.

پیش از این و در زمان انتشار Empire ، حکومت عثمانی نیز قرار نبود قابل بازی باشد. ولی با تلاش های انجمن های ترک زبان توتال وار این حکومت به صورت قابل بازی درآمد.

منتظر شما عزیزان و حمایتتان هستیم. به امید سربلندی ایران.:: مرتبط با: اخبار بازی ها ,
 

 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic